+48 56 46 258 32

Grudziądz
ul. Groblowa 13

pn.-pt. 7:00 - 16:00
sob. 8:00 - 13:00

Drzwi szklane. Gdzie najlepiej się sprawdzają?

Jednym z nowoczesnych, modnych obecnie rozwiązań w urządzaniu wnętrz jest stosowanie drzwi szklanych. Doskonale nadają się one do domowych, współczesnych, loftowych wnętrz, a zarazem idealnie spełniają swoją funkcję także w miejscu pracy. Sprawdź, gdzie najlepiej zamontować szklane drzwi.

Szklane drzwi to doskonałe rozwiązanie w biurowcach

Szklane drzwi kojarzą się głównie z wnętrzami biurowców i siedzib firm. Pasują bowiem swoją stylistyką do nowocześnie, korporacyjnie urządzonych wnętrz. Idealnie wydzielą przestrzeń w firmie pomiędzy poszczególnymi strefami, jednocześnie nie zaciemniając całego wnętrza. Bardzo dobrym rozwiązaniem są szklane drzwi wejściowe do siedziby firmy z jej logo, będące jednocześnie reklamą przedsiębiorstwa, oraz drzwi ze szkła do gabinetu szefa. Dzięki możliwości wyboru dowolnego poziomu przydymienia szyby, wnętrze pomieszczenia będzie niewidoczne od zewnątrz, a z drugiej strony nie będzie oddzielone od reszty przestrzeni. Wpłynie to na dobre relacje szefa z resztą pracowników firmy, którzy nie będą mieli wrażenia „odgradzania się” od nich kadry zarządzającej.

Zastosowanie szkła w łazience

Szklane drzwi doskonale sprawdzą się również w łazience. Mogą służyć jako drzwi od kabiny prysznicowej lub, zamontowane na wannie, jako prysznicowy parawan. Polecane są zwłaszcza do łazienek o niewielkich rozmiarach, które dzięki nim zostaną optycznie powiększone. W większych mogą przedzielać strefę z toaletą od części z wanną.

Szklane drzwi odmienią twoje mieszkanie

Montaż oferowanych przez nas drzwi szklanych warto przemyśleć także w mieszkaniu. Przede wszystkim rozświetlą je i optycznie powiększą. Rozsuwane drzwi szklane między sypialnią lub salonem a kuchnią to idealne rozwiązanie! Są lekkie, a także całkowicie bezpieczne. Wyprodukowane ze szkła hartownego są odporne na potłuczenia i zarysowania, dlatego bez problemu możesz się na nie zdecydować, jeśli w domu są małe dzieci.

Szklane drzwi są zatem zarazem funkcjonalne i estetyczne. Doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Wróć do bloga