+48 56 46 258 32

Grudziądz
ul. Groblowa 13

pn.-pt. 7:00 - 16:00
sob. 8:00 - 13:00

Rodzaje usług szklarskich

Chociaż potocznie usługi szklarskie kojarzą się wyłącznie z produkcją luster lub szklanych konstrukcji, zakres działalności zakładów szklarskich jest dużo szerszy. Sprawdź w naszym wpisie, czym zajmuje się nasza firma.

U szklarza oprawisz każdy obraz

Kupiłeś piękny obraz, ale masz problem z jego oprawieniem? A może marzysz o eleganckim oraz przyciągającym wzrok passeportu? Przyjdź do nas! Oprawimy nie tylko obraz, ale także każdą grafikę, akwarelę, zdjęcia oraz lustra. Oferujemy zarówno ramy drewniane, jak i aluminiowe. Do oprawy polecamy szkło gr. 2 mm typu float lub szkło antyrefleksyjne.

Obróbka szkła

Bogato wyposażony i nowoczesny park maszynowy pozwolił na rozszerzenie naszej działalności o obróbkę szkła. W jej ramach oferujemy rozkrój szkła, jego szlifowanie, fazowanie oraz wiercenie otworów. W naszej pracy posługujemy się także różnego rodzaju szkłem, służącym do wyrobu przedmiotów, w tym:

  • szkłem float,
  • szkłem odbarwionym,
  • szkłem samoczyszczącym i refleksyjnym,
  • szkłem satynowym,
  • szkłem ornamentowym,
  • szkłem kominkowym,
  • szkłem laminowanym.

Ponadto oferujemy usługi szklarskie takie jak montaż szkła do mebli, gablot i szaf przesuwnych oraz innych elementów szklanych.

W szklarza zamówisz szyby zespolone, drzwi i konstrukcje szklane

Kolejną specjalnością naszego zakładu jest produkcja szyb zespolonych. Mogą być to szyby energooszczędne, bezpieczne, antywłamaniowe, chroniące przed promieniowaniem UV i przed hałasem. U nas zamówisz także nowoczesne drzwi szklane, wykonane ze szkła hartowanego. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezpieczne; szkło hartowne kruszy się jak kryształ, a jego drobinki nie mają ostrych krawędzi. Oferujemy również drzwi szklane przesuwne, rozwierne i wahadłowe, a także przegrody ścienne, pokoje biurowe i kabiny prysznicowe.

Szklane balustrady i daszki, czyli synonim elegancji

Ciekawym rozwiązaniem są szklane daszki oraz balustrady. Do produkcji balustrad wykorzystujemy szkło hartowane lub szkło hartowane laminowane i mocujemy je za pomocą okuć punktowych bądź listew w systemie od góry, lub bocznym. Równie estetyczne i trwałe są szklane daszki, chroniące wchodzących do budynku przed deszczem oraz śniegiem.  Zbudowane są z kilku warstw szkła połączonych folią. Mocuje się je na cięgnach podtrzymujących lub na wspornikach mocowanych do elewacji.

Szkło lakierowane doskonale sprawdzi się także w charakterze paneli kuchennych, okładzin kominkowych oraz ścian. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Wróć do bloga