+48 56 46 258 32

Grudziądz
ul. Groblowa 13

pn.-pt. 7:00 - 16:00
sob. 8:00 - 13:00

O NAS - GRUDZIĄDZ

Poznaj jak zdobyliśmy lata doświadczeń.

Kim jesteśmy?

Szklar-bud znajduje się na rynku od wielu lat. Od początku naszą domeną były usługi szklarskie. Cały czas rozwijamy się i dziś możemy powiedzieć śmiało, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Idąc naprzeciw nowym technologią w obróbce szkła możemy elementy o bardzo zaawansowanej budowie. Dzisiaj szkło to produkty złożone stosowane w budownictwie, przemyśle meblarskim itp.

Budownictwo to szyby zespolone do okien, elewacji o bardzo małym współczynniku przenikania ciepła, to szyby selektywne ograniczające wnikanie promieni słonecznych do pomieszczeń, to również elementy ze szkła takie jak drzwi szklane, balustrady, daszki szklane, kabiny prysznicowe, całe pomieszczenia przedzielone ścianami szklanymi itd.

Przemysł meblowy to szyby szkło i lustra odpowiednio obrobione stosowane w komodach, szafkach, witrynach czy szafach.

Posiadając dużą flotę maszyn do obróbki szkła jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Historia firmy

Założenie zakładu 1992 roku poprzez przejęcie zakładu z rąk Spółdzielni Szklarskiej. Od tej daty prowadzenie zakładu przez osobę fizyczną do dnia dzisiejszego. Od początku zakład świadczy usługi obróbki szkła dla ludności i podmiotów gospodarczych. W 1999 poszerzenie wykonywanej działalności odział produkcji szyb zespolonych.

%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

CZŁONKÓW ZESPOŁU

TON ZUŻYTEGO SZKŁA MIESIĘCZNIE